Passe au contenu principal

Doradca/ Doradczyni Klienta ds. Obsługi Posprzedażowej, IKEA Retail, Zdalne Miejsce Spotkań z Klientami (DOMOLINIA), Warszawa/ Okęcie

Varsovie, Voïvodie de Mazovie - Explore le lieu Vente Temps plein

Description de poste

Nie lubisz zostawiać pytań bez odpowiedzi? Dołącz do teamu DOMOLINII i pracuj w ramach nowo rozwijanego Zdalnego Miejsca Spotkań z Klientem. Nasz zespół cały czas się powiększa, dlatego poszukujemy osób, które lubią wyzwania, cenią sobie kontakt z ludźmi i chcą na co dzień pomagać klientom i klientkom w realizacji marzeń o pięknym i funkcjonalnym domu. Tu, w DOMOLINII, jest dla Ciebie miejsce!

O Tobie:

• masz doświadczenie obsłudze klienta oraz pracy na kilku programach komputerowych równolegle (mile widziane doświadczenie w pracy w call/contact center),
• posiadasz wiedzę i doświadczenie dot. badania potrzeb klienta, a poprzez prosprzedżowe nastawienie, potrafisz budować z nim długotrwałe relacje,
• swobodnie komunikujesz się w języku polskim,
• lubisz produkty IKEA oraz interesujesz się wystrojem wnętrz,
• masz gotowość do pracy zmianowej w dni robocze i weekendowe dni handlowe między 07:00 a 21:00 (zapewniamy 2 weekendy wolne w miesiącu).

Twoje zadania:
• obsługa kontaktów przychodzących w wybranym przez klientów IKEA kanale komunikacji: telefon, mail, chat,
• analizowanie zgłoszonych przez klientów spraw reklamacyjnych i proponowanie dopasowanych do danej sytuacji rozwiązań,
• wsparcie klienta podczas procesu zakupowego oraz w udzielanie klientom niezbędnych informacji o produktach i usługach IKEA
• pomocne i przyjazne podejście do klientów zmierzające do rozwiązywania zgłoszenia,
• przyjmowanie, weryfikowanie i zapisywanie informacji od klienta w odpowiednich systemach (konieczna dobra znajomość obsługi komputera).

W ramach pełnego etatu, czekają na Ciebie m.in.:
• umowa o pracę,
• możliwość pracy zdalnej po 3-miesięcznym okresie wdrożenia,
• comiesięczne dofinansowanie do posiłków (karta lunchowa),
• 15% zniżka pracownicza na zakupy w IKEA,
• rozszerzony pakiet opieki medycznej Medicover,
• karta Multisport,
• punkty do wydania np. na kino, zakupy, restaurację, wycieczki,
• karta na zakupy świąteczne, z okazji ślubu, jubileuszu pracy, narodzin dziecka,
• dodatkowe 4 tygodnie urlopu tacierzyńskiego z okazji narodzin dziecka,
• premia roczną uznaniową zależną od wyników IKEA,
• prywatny plan emerytalny,
• indywidualne ubezpieczenie na życie,
• kredyt 0% na zakupy w IKEA,
• grafiki układane z 2-miesięcznym wyprzedzeniem.

W IKEA dobrze wiemy, że nasza praca… znaczy więcej. Nie tylko dla naszych klientów, ale i dla nas samych. Tutaj doceniamy różnorodność i tworzymy przyjazne środowisko pracy, w którym wszyscy mają zapewnione równe szanse. Dołącz do naszego zespołu, by się o tym przekonać i razem z nami tworzyć fajne miejsce pracy. Aplikuj już dziś!

Czujesz, że to praca dla Ciebie?
Zajrzyj do sekcji Najczęstsze pytania, sprawdź więcej szczegółów o rekrutacji
i aplikuj do 23.09.2022 na www.ikea.pl/TwojaStronaPracy